درباره ما

به صورت خلاصه ما یک تیم خلاق و خوش فکر و پر انرژی هستیم

افتخار ما:

کهکشان، بی نهایتی سراسر زیبایی و شگفتی است و اگر کهکشانی آغاز کنی؛ می‌توانی پیشرفتی بی‌نهایت داشته باشی.اما کهکشانی شدن دلی می‌خواهد دریایی و ذوقی بی‌انتها؛ که ایرانیان از دیرباز سرشار از این خصیصه‌اند و این افتخاری است برای ما که از نسل ایران زمینیم.

آغازی کهکشانی:

همزمان با ظهور فناوری‌های نوین در عصر ارتباطات و کاربردی شدن نسل جدید بارکدها در جهان و تولید کیوآرکدهای نوین، شرکت جهان‌واصل تصمیم گرفت گام بلندی در جهت تولید، معرفی و بستر سازی جدیدترین و پویاترین نوع کیوآرکدها در ایران بردارد که ابداع واژه جدید " کیوآرگرافی " در عرصه جهانی و طراحی سایت qrgraphy.com "آغازی کهکشانی" در این راستاست

پیش به سوی دروازه‌های کهکشان:

کیوآرگرافی با کاربردهای شگفت‌انگیز خود می‌تواند شما را به آسان‌ترین و در عین حال پویاترین روش، جهانی سازد. ما در سایت qrgraphy.com تلاش می‌کنیم زمینه لازم را برای بهره‌برداری از فناوری کیوآرگرافی در فعالیت‌های مختلف از جمله تبلیغات، بازاریابی، اطلاع‌رسانی و ... ایجاد نماییم تا بتوانیم ارتباطی پویا بین جهان واقعی و فضای مجازی را به ملموس‌ترین شکل ممکن به کاربران خود هدیه دهیم. .اینجاست که هر شخصیت حقیقی و حقوقی به فراخور نیاز و ایده‌آل خود می‌تواند پنجره‌هایی از پویایی و دروازه‌هایی کهکشانی را به روی خود و گروه‌های هدفش بگشاید.

تا همیشه همراه هم:

سالهاست که تلاش نمودیم تا خدمتی ویژه را پیشکش کنیم و از این نعمت الهی به خود بالیده و سجده شکر به جا می‌آوریم؛ اما می‌دانیم که هر کار جدیدی نیازمند همراهی و راهنمایی استفاده‌کنندگان و اهل نظر است. پس منتظر ارائه نظرات و پیشنهاداتتان در راستای نهادینه کردن این فناوری جدید هستیم.

ما و همکاران مان علاقه مندیم تا با شما آشنا شویم.

گروه کیوآرگرافی
logo-samandehi
کیوآرگرافی با کاربردهای شگفت‌انگیز خود می‌تواند شما را به آسان‌ترین و در عین حال پویاترین روش، جهانی سازد. ما در سایت کیوآرگرافی تلاش می‌کنیم زمینه لازم برای بهره‌برداری از فناوری کیو آر گرافی در فعالیت‌های مختلف از جمله تبلیغات، بازاریابی، اطلاع رسانی و ... ایجاد نماییم تا بتوانیم ارتباطی پویا بین جهان واقعی و فضای مجازی را به ملموس ترین شکل ممکن به کاربران خودهدیه دهیم. اینجاست که هر شخصیت حقیقی و حقوقی به فراخور نیاز و ایده‌آل خود می‌تواند پنجره‌هایی از پویایی و دروازه‌هایی کهکشانی را به روی خود و گروه‌های هدفش بگشاید. سالهاست که تلاش نمودیم تا خدمتی ویژه را پیش‌کش کنیم و از این نعمت الهی به خود بالیده و سجده شکر به جا می آوریم، اما میدانیم که هر کار جدیدی نیازمند همراهی و راهنمایی استفاده کنندگان و اهل نظر است. پس منتظر ارائه نظر و پیشنهادهای خوب شما در راستای نهادینه کردن این فناوری جدید هستیم.
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت فناوران جهان واصل می‌باشد.
Copyright© 2014-2020 QRGraphy.com All rights reserved.