ساخت کیو آر کد برای منو رستوران

بهبود تجربه مشتری با ساخت کیو آر کد منو رستوران

با ساخت کیو ار کد منو رستوران نه تنها می‌ توانید منوی خود را همواره به‌ روز نگه‌ دارید، بلکه می‌ توانید سفارش آنلاین، رزرو میز و سایر امکانات را نیز به آن اضافه کنید.

ساخت کیو ار کد برای منو رستوران
1. ثبت نام

پس از ثبت نام در سایت کیوآرگرافی، روی قسمت چندمنظوره کلیک کنید.

2. طراحی کیوآر منو رستوران

حالا می توانید منو دیجیتال حرفه ای خود را طبق رنگبندی، چیدمان و لوگوی خودتان بسازید.

3. دانلود و اشتراک بارکد منو رستوران

کیو ار کد منو رستوران خود را دانلود کرده و هر کجا که مایلید از آن استفاده کنید.

چرا QR Code منو بسازیم؟

1. صرفه جویی در هزینه های چاپ

با ساخت کیو ار کد برای منو رستوران خود و چاپ آن در تعدادی محدود، قطعاً در هزینه های چاپ صرفه جویی خواهید کرد.

مزایای ساخت کیو ار کد برای منو رستوران
بهبود تجربه مشتریان با منو دیجیتال QR کد برای رستوران و کافه

2. دسترسی راحت به منو در گوشی موبایل مشتریان

مشتریان شما می توانند از لمس منوهای فیزیکی که ممکن است حاوی میکروب ها و ویروس ها باشند، اجتناب کنند.

3. ساخت کیو ار کد منو دقیقا شبیه برند شما

می توانید آنها را متناسب با رنگ رستوران یا کافه خود، منو دیجیتال QR کد برای رستوران و کافه تان طراحی کنید.

ساخت کیو ار کد منو دقیقا شبیه برند شما در کیوآرگرافی
تبلیغات و بازاریابی با منوی دیجیتال

4. تبلیغات و بازاریابی با منوی دیجیتال

شما می توانید علاوه بر لیست غذاها، اطلاعاتی نظیر نام شرکت،لوکیشن، شماره تماس و لینک وب سایت خود را به کیوآر منو رستوران خود اضافه کنید.

5. قابل ویرایش و ردیابی

نسخه پویای کد QR منوی رستوران را می توانید حتی بپس از چاپ نیز تغییر داده و به روز کنید. همچنین، هر بار که شخصی بارکد منو رستوران شما را اسکن می‌کند، زمان اسکن شده و حتی نوع دستگاه آنها قابل ردیابی است و می توانید تبلیغات خود را هدفمندتر اجرا کنید.

بارکد منو رستوران قابل ویرایش و ردیابی در کیوآرگرافی

مزایای ساخت منوی دیجیتال

%42 +

افزایش دسترسی به رستوران شما با سرچ ارگانیک گوگل

1 #

با ساخت منوی دیجیتال، در نتایج جستجوی گوگل رتبه بگیرید.

%30 +

افزایش کلیک روی منوی دیجیتال رستوران و کافه شما و افزایش بازدید

کاربردهای کیوآرکد منو

قرار دادن کیو ار کد منو رستوران و کافه روی میزها

قرار دادن کیو ار کد منو رستوران و کافه روی میزها

چاپ منوی دیجیتال روی پاکت ها و جعبه های غذا

چاپ منوی دیجیتال روی پاکت ها و جعبه های غذا

چاپ منوی دیجیتال روی وسابل نقلیه

چاپ کیو ار کد منو روی وسایل نقلیه پیک ها

قرار دادن بارکد منو رستوران روی شیشه ها و پنجره مغازه

قرار دادن بارکد منو رستوران روی شیشه ها و پنجره مغازه

به جمع 1000+ برندی بپیوندید که ما را انتخاب کردند...
منو دیجیتال QR کد برای رستوران و کافه

ساخت کیو ار کد برای منو رستوران (منوی دیجیتال)

به‌روز‌بودن منوهای رستوران همیشه یک چالش بوده است. در گذشته تغییرات قیمت در بازه‌های زمانی یک‌ساله اتفاق می‌افتاد؛ اما در چند سال اخیر به دلیل تورم و افزایش قیمت‌ دلار، منوهای فیزیکی رستوران‌ها مرتبا نیاز به تغییر دارند. این تغییر و چاپ مجدد، مستلزم هزینه زیادی است.
گاهی صاحبان رستوران مجبور می‌شوند به‌شکل دستی منوی خود را اصلاح کنند. این کار به ظاهر منو و کیفت کار رستوران لطمه وارد می‌کند. اما ساخت کیو ار کد منو رستوران همه این مشکلات را حل کرده‌ است. با ساخت کیو ار کد منو رستوران نه تنها می‌توانید منوی خود را مرتبا به‌روز نگه‌دارید، بلکه می‌توانید سفارش آنلاین، رزرو میز و سایر امکانات را نیز به آن اضافه کنید.
اسكن‌كردن منو رستوران با اندروید و آیفون ساده است و امکان دسترسی به منو دیجیتال QR کد برای رستوران و کافه را در چند ثانیه فراهم می‌سازد.

بارکد منو رستوران چیست؟

کیوآر منو رستوران یک کد QR خاص است که پس از اسکن، مشتریان را به نسخه دیجیتالی منوی رستوران هدایت می‌کند. این منو کیو ار کد می‌تواند در وب سایت رستوران، یک پلت فرم منوی اختصاصی یا یک سرویس واسط مانند زودفود بارگذاری شود. علاوه‌بر این بسیاری از رستوران‌ها پس از ساخت کیو ار کد منو آن را روی میزها یا پیشخوان نصب می‌کنند تا مشتری‌های حضوری با اسکن این منو دیجیتال حرفه ای به غذاها و قیمت به‌روز آن‌ها دسترسی پیدا کنند.

ساخت منو دیجیتال چه مزایایی دارد؟

ساخت منودیجیتال دارای مزایای زیر برای مشتریان و همچنین، صاحب رستوران است.

 • بهداشت و ایمنی
  ساخت کیو ار کد برای منو رستوران تماس فیزیکی بین مشتریان و آیتم‌های منو را‌ به‌حداقل رسانده و خطر انتشار میکروب‌ها را کاهش می‌دهد.
 • انعطاف‌پذیری و به‌روز‌رسانی
  منوهای دیجیتال را می‌توان در هر زمانی به‌روزرسانی کرد. این ویژگی ساخت کیو ار کد منو رستوران به صاحبان کسب‌و‌کار این امکان را می‌دهد که به‌سرعت غذاهای جدید را اضافه کنند، قیمت‌ها را تغییر دهند یا اطلاعات را بدون نیاز به چاپ و توزیع منوهای جدید به‌روزرسانی کنند.
 • مقرون‌به‌صرفه
  ساخت کیو ار کد منو رستوران و حذف نیاز به چاپ مجدد منوهای فیزیکی، می‌تواند در طول زمان باعث صرفه‌جویی قابل توجهی در هزینه رستوران شود.
 • جذابیت بصری
  با ساخت کیو ار کد منو رستوران می‌توانید تصاویر، فیلم‌ها و توضیحات دقیقی را در منو جای دهید. همه این‌ها سبب می‌شود که مشتری با اسکن منو انلاین با اطلاعات بیشتری دسترسی پیدا کند.
 • تبلیغات پویا
  رستوران‌ها می‌توانند با ساخت کیو ار کد منو رستوران غذاهای روزانه، تبلیغات یا پیشنهادات با زمان محدود را در منوی دیجیتال وارد کنند تا بتوانند فروش خود را افزایش دهند.
 • امکان جمع‌آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات
  منوهای دیجیتال می‌توانند بینشی در مورد رفتار مشتری، مانند غذاهای محبوب و تعداد و الگوهای مرور ارائه دهند و به رستوران‌ها در تصمیم‌گیری آگاهانه در مورد تغییرات منو کمک کنند.
 • بهبود جایگاه حرفه‌ای
  ساخت منو دیجیتال رایگان برای رستوران و کافه مطابق با پیشرفت‌های تکنولوژیکی است و تصویری مدرن از رستوران ارائه کرده و کلاس کاری آن را ارتقا می‌دهد.

امکانات اضافی ساخت کیو ار کد منو رستوران

با کیو آر کد رستوران می‌توان از تعدادی از امکانات اضافی استفاده کرد. البته همه سازندگان کیو ار کد منو رستوران این امکانات را ارائه نمی‌دهند و یا ممکن است برای طراحی و ادغام این امکانات در منو، هزینه جداگانه‌ای را دریافت کنند. اما در هر صورت، استفاده از این امکانات می‌تواند نقش زیادی در سهولت کار و افزایش فروش رستوران داشته باشد.
امکانات اضافی ساخت کیو ار کد منو رستوران به‌شرح زیر هستند:

 • امکان سفارش آنلاین و پرداخت هزینه
  بسیاری از منوهای دیجیتال، امکان سفارش آنلاین و پرداخت هزینه را فراهم می‌سازند. آن‌ها صرفا یک منوی دیجیتالی بصری نیستند؛ بلکه مشتری می‌تواند با کلیک روی هر غذا، تعداد آن را مشخص کرده و در نهایت صورت‌حساب را پرداخت کند. اگرچه این امکان برای مواردی که غذا به‌شکل بیرون‌بر سفارش‌داده شده و در محلی خارج از رستوران به دست مشتری می‌رسد، مناسب‌ است؛ اما رستوران‌هایی که در محل سفارش می‌گیرند نیز می‌تواند از این امکان برای کاهش نیروی کار مورد استفاده و افزایش دقت و سرعت استفاده کنند.
 • امکان رزرو میز
  برخی از منوهای دیجیتال، این امکان را برای کاربر فراهم می‌سازد که علاوه‌بر سفارش غذا، میز مورد نظر خود را نیز در رستوران رزرو کنند. در اکثر مواقع، رزرو میز با رزرو غذا و یا حداقل پیش‌پرداخت همراه است. رزرو میز می‌تواند تجربه کاربری را افزایش داده و به مشتری کمک کند تا با آرامش به رستوران مراجعه کرده و غذای خود را در فضایی دل‌نشین و از قبل تعیین‌شده میل کند. این ویژگی، همچنین، امکان کنترل موثر‌تر رستوران را برای صاحبان کسب‌وکار فراهم می‌سازد.

به‌طور کلی ساخت کیو ار کد منو رستوران مزایای بسیار زیادی هم برای مشتریان و هم برای صاحبان رستوران به‌همراه دارد. اگر می‌خواهید یک منوی دیجیتال داشته باشید، ساخت کیو آر کد حرفه ای کیوآرگرافی را امتحان کنید. با استفاده از خدمات کیوآرگرافی می‌توانید منوهای دیجیتال خود را با ظاهری بسیار زیبا و همچنین، امکانات مختلف تدوین نمایید. همچنین می‌توانید به میل خود منو را تغییر داده و قیمت‌ها را به‌روز کنید.