ساخت کیو آر کد برای کارت ویزیت

ساخت کیو آر کد (QR Code) برای کارت ویزیت

تمام اطلاعات کسب و کار شما را در یک کارت 9*6

نام، شماره تلفن و فکس، ایمیل، عنوان شغلی، آدرس شرکت، URL وب سایت، آدرس تمام شبکه های اجتماعی شما و حتی ویدئوی معرفی شما تنها با گذاشتن بارکد روی کارت ویزیت در سایت کیوآرگرافی

ساخت کیو آر کد کارت ویزیت

مزایای کیو آر کد بر روی کارت ویزیت

کارت های ویزیت بخشی جدایی ناپذیر از شبکه سازی در کسب و کار و گسترش لیست مخاطبین هستند.

حالا تصور کنید که می توانید اثربخشی آن را افزایش دهید و کار مشتریان یا کارفرمای احتمالی خود را برای دستیابی به اطلاعات خود آسان‌ تر کنید، آن ها همه چیز را درباره شما و کارتان ببینند و حتی به نمونه‌ کارهایتان دسترسی پیدا کنند؟

افزودن بارکد روی کارت ویزیت باعث راحت‌ تر شدن کار مشتریان شده و آنها را ترغیب به سیو کردن اطلاعات تماس شما می‌ کند.

1. شبکه سازی آسان

با استفاده از کیوآرکد در کارت ویزیت مشتریان بالقوه می توانند اطلاعات تماس شما را بدون دردسر تایپ دستی به دستگاه های تلفن همراه خود اضافه کنند. تنها کاری که باید انجام دهند این است که اسکن و ذخیره کنند.

2. افزایش فالوورها

با قرار دادن لینک شبکه های اجتماعیتان در کیوآرکد کارت ویزیت، نه تنها فالوورها بیشتری را جذب می‌کنید، بلکه به مشتریان شما این امکان را می‌دهد تا در مورد آخرین کارها، اخبار، تخفیف ها و جشنواره های شما مطلع شوند.

3. نمایش نمونه کارها

تصور کنید که تمام عکس ها و ویدئوهای نمونه کارها و پروژه های شما در یک کارت کوچک ویزیت جا شده است. کافی است یک کارت ویزیت دیجیتال یعنی همان کیوآرکد دینامیک بسازید و نمونه کارهایتان را در آن قرار دهید.

4. همه اطلاعات در یک لینک

اطلاعاتی مثل توضیح درباره کسب و کار، ساعات کاری، آدرس، لوکیشن، جزئیات تماس، رسانه های اجتماعی، وب‌سایت و تبلیغات خود را می توانید یکجا با اضافه کردن کیوآرکد به کارت ویزیت در اختیار مخاطبان قرار دهید.

5. هزینه اجرای صفر

کارت ویزیت مجازی آنلاین در سایت کیوآرگرافی در ابتدا رایگان است. کافی است تمام اطلاعات اولیه مورد نیاز خود را وارد کنید، کد را مطابق با سلیقه خود سفارشی کنید و دانلود را بزنید.

6. اسکن با تمام اپلیکیشن ها

کیوآرکد کارت ویزیتی که در سایت کیوآرگرافی می سازید دائمی است و می توان توسط هر اپلیکیشن بارکد خوان و اسکنر کیو آر کد اسکن کرده و در هر دستگاهی ذخیره کرد.

چطور روی کارت ویزیت خود کیوآرکد قرار دهیم؟

ساخت کد QR برای اطلاعات تماس برای کارت ویزیت (VCard) در سایت ما بسیار ساده است. بعد از ایجاد یک حساب کاربری، در پنل خود می توانید انواع کدهای پویا و استاتیک را به صورت نامحدود تولید کنید. حتی می توانید پس از چاپ آن نیز اطلاعات داخل کد را ویرایش کنید.

نمونه کیوآرکد کارت ویزیت در انواع کسب و کارها

مزایای ساخت کیوآرکد کارت ویزیت در کیوآرگرافی

با ساخت کارت ویزیت دیجیتال در کیوآرگرافی می‌توانید تعداد افرادی که کدهای QR شما را اسکن می‌کنند، مکان و زمان آن را پیگیری کنید.

همچنین می توانید صفحاتی کاملاً سفارشی شده ایجاد کنید و هیچگاه نگران منقضی شدن کیوآرکد کارت ویزیت خود نباشید. سایت های خارجی مثل qr code generator بعد از مدتی اگر حساب خود را شارژ نکنید، کد qr شما را منقضی می کند.

  • کدهای QR پویا
  • کدهای QR استاتیک
  • دائمی
  • آمار کد QR
  • صفحات کاملا سفارشی شده طبق سلیقه خودتان
  • رنگ ها و اشکال سفارشی برای کدهای QR
  • قابلیت ویرایش حتی پس از ساخت کد
مزایای ساخت QR Code برای کارت ویزیت در کیوارگرافی
به جمع 1000+ برندی بپیوندید که ما را انتخاب کردند...

ساخت qr code برای کارت ویزیت با لوگو، زیبا و حرفه ای

ساخت کیو آر کد کارت ویزیت یک راه عالی است که به شما کمک می‌کند کارت ویزیت خود را بدون هزینه زیاد در اختیار تعداد زیادی از افراد قرار دهید. همچنین، با ساخت کیو آر کد برای کارت ویزیت به افراد کمک می‌کنید تا بدون نگاه‌کردن به کارت فیزیکی، شماره تلفن و آدرس شما را در گوشی خود سیو کنند و به‌راحتی شماره‌گیری یا مسیریابی کنند. این اقدامات نقش زیادی در تبدیل مشتری‌های بالقوه به مشتری بالفعل دارد و علاوه‌بر این هزینه‌های شما را هم کاهش می‌کند.
اگر با این مقدمه تصمیم به ساخت کیوآرکد کارت ویزیت گرفته‌اید، اطلاعات این مقاله به شما کمک می‌کند تا ساخت کیو آر کد کارت ویزیت را به‌راحتی انجام دهید.

منظور از ساخت کیو آر کد کارت ویزیت چیست؟

وقتی درباره ساخت کیو آر کد کارت ویزیت صحبت می‌کنیم، می تواند حالت های زیر باشد:

  1. ساخت کیو آر کد کارت ویزیت به صورت عکس: در این مورد با اسکن کارت، تصویر کارت ویزیت شما، با همه نقش و نگارها و طراحی‌هایی که در حالت فیزیکی دارد به نمایش در می‌آید. البته ممکن است در برخی از سناریوها، علاوه بر نمایش تصویر کارت ویزیت، اطلاعات روی آن نیز به‌شکل فایل متنی در دسترس قرار گیرد. شما می‌توانید این کارت ویزیت مجازی آنلاین را بدون نیاز به چاپ فیزیکی، در اختیار افراد مختلفی قرار دهید و حتی در اینترنت گسترش دهید.
  2. مورد دوم ساخت کیو آر کد کارت ویزیت به صورت PDF است که بعد از اسکن، اطلاعات شما به صورت فایل در گوشی مخاطب ذخیره می شود و به او کمک می‌کند تا بدون تلاش زیاد برای پیداکردن آدرس یا گرفتن شماره تلفن، به کسب‌و‌کار شما دسترسی پیدا کند. سایز بارکد در کارت ویزیت با توجه به ترجیح خود شما و اندازه و طراحی کارت مشخص می‌شود.
  3. مورد سوم ساخت کیوآرکد کارت ویزیت به صورت یک صفحه وب سایت است که نمونه های آن را می توانید در بخش نمونه کارهای کیوآرگرافی مشاهده کنید.

مزایای ساخت کیو آر کد کارت ویزیت

با ساخت کیو آر کد کارت ویزیت می‌توانید از مزایای زیر بهره‌مند گردید.

سهولت به اشتراک‌گذاری اطلاعات تماس

کدهای QR راهی سریع و آسان برای افراد فراهم می‌کند تا به اطلاعات تماس شما بدون تایپ دستی در دستگاه خود دسترسی پیدا کنند. کدهای QR خطر خطاهای مرتبط با وارد‌کردن دستی شماره تلفن، آدرس ایمیل یا URL‌های وب سایت را از بین می‌برند.

به‌روز‌رسانی پویای محتوا

اگر جزئیات تماس شما تغییر کند، با ساخت کیو آر کد کارت ویزیت می‌توانید اطلاعات مرتبط با کد QR را بدون تغییر کارت ویزیت فیزیکی به‌روز کنید.

ارتقاء حرفه‌ای

گنجاندن کدهای QR در کارت ویزیت می‌تواند تصویری مدرن و هوشمند را به نمایش بگذارد و نقش زیادی در جلب نظر مشتری داشته باشد.

محتوای تعاملی

با ساخت کیو آر کد رایگان یا پولی، می‌توانید به مشتری کمک کنید تا به‌انواع مختلفی از محتوا، فراتر از اطلاعات تماس دسترسی پیدا کند. برای مثال با استفاده از این کد، مشتری می‌تواند نمونه‌ کارها، نمایه لینکدین یا یک ویدیوی تبلیغاتی پیوند داده شده را ببیند.

تجزیه و تحلیل و ردیابی

برخی از تولیدکنندگان کد QR، به شما این امکان را می‎دهند که تعداد دفعات اسکن کد QR خود را ردیابی کنید. با ردیابی تعداد اسکن، شما می‌توانید متوجه شوید که چقدر کارت ویزیت شما موفق بوده و آیا مفاهیم تعاملی قرار‌گرفته در آن موثر بوده‌اند یا خیر.

صرفه‌جویی در هزینه چاپ

با ساخت کیو آر کد کارت ویزیت، در صورت ایجاد هرگونه تغییر در جزئیات تماس، نیازی به چاپ مجدد ندارید. با کدهای QR می‌توان به‌روز‌ سانی‌ها را به‌صورت دیجیتالی انجام داده و در هزینه‌های چاپ صرفه‌جویی کرد.

ملاحظات امنیتی

کدهای QR را می‌توان به‌گونه‌ای پیکربندی کرد که دسترسی محدودی را فراهم کند یا نیاز به احراز هویت داشته باشد. با این روش می‌توان امنیت اطلاعات مشترک را افزایش داد.

سازگاری جهانی

کدهای QR استاندارد هستند و به‌طور گسترده‌ای توسط انواع دستگاه‌ها شناخته می‌شوند. به‌همین دلیل همه افراد در هر نقطه جهان می‌توانند با اسکن این کد‌ها به اطلاعات تماس شما دسترسی پیدا کنند.

اگر قصد ساخت کیو آر کد کارت ویزیت را دارید، می‌توانید ساخت qr code کارت ویزیت در کیوآرگرافی را امتحان کنید. این وب سایت، یک تجربه عالی و سطح بالا را برای شما فراهم می‌سازد.