ساخت کیو آر کد برای کارت ویزیت

ساخت کیو آر کد کارت ویزیت

تمام اطلاعات کسب و کار شما را در یک کارت 9*6

نام، شماره تلفن و فکس، ایمیل، عنوان شغلی، آدرس شرکت، URL وب سایت، آدرس تمام شبکه های اجتماعی شما و حتی ویدئوی معرفی شما تنها با گذاشتن بارکد روی کارت ویزیت در سایت کیوآرگرافی

ساخت کیو آر کد کارت ویزیت

مزایای ساخت QR Code برای کارت ویزیت

کارت های ویزیت بخشی جدایی ناپذیر از شبکه سازی در کسب و کار و گسترش لیست مخاطبین هستند.

حالا تصور کنید که می توانید اثربخشی آن را افزایش دهید و کار مشتریان یا کارفرمای احتمالی خود را برای دستیابی به اطلاعات خود آسان‌ تر کنید، آن ها همه چیز را درباره شما و کارتان ببینند و حتی به نمونه‌ کارهایتان دسترسی پیدا کنند؟

افزودن بارکد روی کارت ویزیت و کارت ویزیت دیجیتال به شما امکان می‌دهد این کارها و بسیاری موارد دیگر را انجام دهید.

1. شبکه سازی آسان

با استفاده از کیوآرکد در کارت ویزیت مشتریان بالقوه می توانند اطلاعات تماس شما را بدون دردسر تایپ دستی به دستگاه های تلفن همراه خود اضافه کنند. تنها کاری که باید انجام دهند این است که اسکن و ذخیره کنند.

2. افزایش فالوورها

با قرار دادن لینک شبکه های اجتماعیتان در کیوآرکد کارت ویزیت، نه تنها فالوورها بیشتری را جذب می‌کنید، بلکه به مشتریان شما این امکان را می‌دهد تا در مورد آخرین کارها، اخبار، تخفیف ها و جشنواره های شما مطلع شوند.

3. نمایش نمونه کارها

تصور کنید که تمام عکس ها و ویدئوهای نمونه کارها و پروژه های شما در یک کارت کوچک ویزیت جا شده است. کافی است یک کیوآرکد دینامیک بسازید، نمونه کارهایتان را در آن قرار داده و سپس کیو ار کد را روی کارت ویزیت خود چاپ کنید.

4. همه اطلاعات در یک لینک

اطلاعاتی مثل توضیح درباره کسب و کار، ساعات کاری، آدرس، لوکیشن، جزئیات تماس، رسانه های اجتماعی، وب‌سایت و تبلیغات خود را می توانید در کیوآرگرافی کارت ویزیت خود قرار دهید.

5. هزینه اجرای صفر

کارت ویزیت مجازی آنلاین در سایت کیوآرگرافی در ابتدا رایگان است. کافی است تمام اطلاعات اولیه مورد نیاز خود را وارد کنید، کد را مطابق با سلیقه خود سفارشی کنید و دانلود را بزنید.

6. اسکن با تمام اپلیکیشن ها

کیوآرکد کارت ویزیتی که در سایت کیوآرگرافی می سازید دائمی است و می توان توسط هر اپلیکیشن بارکد خوان و اسکنر کیو آر کد اسکن کرده و در هر دستگاهی ذخیره کرد.

نمونه کیوآرکد کارت ویزیت در انواع کسب و کارها

به جمع 1000+ برندی بپیوندید که ما را انتخاب کردند...

ساخت QR Code برای کارت ویزیت در کیوآرگرافی

ساخت کیوآرکد کارت ویزیت در سایت ما بسیار ساده است. بعد از ایجاد یک حساب کاربری، در پنل خود می توانید انواع کدهای پویا و استاتیک را به صورت نامحدود تولید کنید. حتی می توانید پس از چاپ آن نیز اطلاعات داخل کد را ویرایش کنید.

مزایای ساخت کیوآرکد کارت ویزیت در کیوآرگرافی

با ساخت کارت ویزیت دیجیتال در کیوآرگرافی می‌توانید تعداد افرادی که کدهای QR شما را اسکن می‌کنند، مکان و زمان آن را پیگیری کنید.

همچنین می توانید صفحاتی کاملاً سفارشی شده ایجاد کنید و تمام اطلاعات خود را بدون نیاز به کدنویسی وارد کنید.

  • کدهای QR پویا
  • کدهای QR استاتیک
  • آمار کد QR
  • صفحات کاملا سفارشی شده طبق سلیقه خودتان
  • رنگ ها و اشکال سفارشی برای کدهای QR
  • قابلیت ویرایش حتی پس از ساخت کد
مزایای ساخت QR Code برای کارت ویزیت در کیوارگرافی

ساخت کیو آر کد کارت ویزیت زیبا و حرفه ای

ساخت کیو آر کد کارت ویزیت یک راه عالی است که به شما کمک می‌کند کارت ویزیت خود را بدون هزینه زیاد در اختیار تعداد زیادی از افراد قرار دهید. همچنین، با ساخت کیو آر کد برای کارت ویزیت به افراد کمک می‌کنید تا بدون نگاه‌کردن به کارت فیزیکی، شماره تلفن و آدرس شما را در گوشی خود سیو کنند و به‌راحتی شماره‌گیری یا مسیریابی کنند. این اقدامات نقش زیادی در تبدیل مشتری‌های بالقوه به مشتری بالفعل دارد و علاوه‌بر این هزینه‌های شما را هم کاهش می‌کند.
اگر با این مقدمه تصمیم به ساخت کیوآرکد کارت ویزیت گرفته‌اید، اطلاعات این مقاله به شما کمک می‌کند تا ساخت کیو آر کد کارت ویزیت را به‌راحتی انجام دهید.

منظور از ساخت کیو آر کد کارت ویزیت چیست؟

وقتی درباره ساخت کیو آر کد کارت ویزیت صحبت می‌کنیم، دو مفهوم مد نظر است:

  1. ساخت کارت ویزیت دیجیتال (qr code)
  2. بارکد روی کارت ویزیت

در مورد اول (ساخت کارت ویزیت دیجیتال)، با اسکن کارت کیو آر کد، تصویر کارت ویزیت شما، با همه نقش و نگارها و طراحی‌هایی که در حالت فیزیکی دارد به نمایش در می‌آید. البته ممکن است در برخی از سناریوها، علاوه بر نمایش تصویر کارت ویزیت، اطلاعات روی آن نیز به‌شکل فایل متنی در دسترس قرار گیرد. شما می‌توانید این کارت ویزیت مجازی آنلاین را بدون نیاز به چاپ فیزیکی، در اختیار افراد مختلفی قرار دهید و حتی در اینترنت گسترش دهید.

در مورد دوم (ساخت QR Code برای کارت ویزیت)، یک کیو آر کد حاوی اطلاعات کارت ویزیت روی کارت فیزیکی چاپ می‌شد. به‌عبارت دیگر، در این مورد ساخت کیو آر کد کارت ویزیت، شما یک کارت فیزیکی دارید که روی آن یک کیو آر کد چاپ شده است. مشتری می‌تواند با اسکن این کیو آر کد، به اطلاعات داخل کارت ویزیت و حتی اطلاعات بیشتر دست پیدا کند. برای مثال، ساخت کیو آر کد لوکیشن را می‌توان با ساخت کیو آر کد کارت ویزیت ادغام کرده و به مشتری کمک کرد با اسکن یک بارکد واحد بتواند هم به اطلاعات تماس دسترسی پیدا کرده و هم محل کار شما را مسیر‌یابی کند.

ساخت QR Code برای کارت ویزیت به مشتری کمک می‌کند تا بدون تلاش زیاد برای پیداکردن آدرس یا گرفتن شماره تلفن، به کسب‌و‌کار شما دسترسی پیدا کند.
سایز بارکد در کارت ویزیت با توجه به ترجیح خود شما و اندازه و طراحی کارت مشخص می‌شود.

مزایای ساخت کیو آر کد کارت ویزیت

با ساخت کیو آر کد کارت ویزیت می‌توانید از مزایای زیر بهره‌مند گردید.

سهولت به اشتراک‌گذاری اطلاعات تماس

کدهای QR راهی سریع و آسان برای افراد فراهم می‌کند تا به اطلاعات تماس شما بدون تایپ دستی در دستگاه خود دسترسی پیدا کنند. کدهای QR خطر خطاهای مرتبط با وارد‌کردن دستی شماره تلفن، آدرس ایمیل یا URL‌های وب سایت را از بین می‌برند.

به‌روز‌رسانی پویای محتوا

اگر جزئیات تماس شما تغییر کند، با ساخت کیو آر کد کارت ویزیت می‌توانید اطلاعات مرتبط با کد QR را بدون تغییر کارت ویزیت فیزیکی به‌روز کنید.

ارتقاء حرفه‌ای

گنجاندن کدهای QR در کارت ویزیت می‌تواند تصویری مدرن و هوشمند را به نمایش بگذارد و نقش زیادی در جلب نظر مشتری داشته باشد.

محتوای تعاملی

با ساخت کیو آر کد رایگان یا پولی، می‌توانید به مشتری کمک کنید تا به‌انواع مختلفی از محتوا، فراتر از اطلاعات تماس دسترسی پیدا کند. برای مثال با استفاده از این کد، مشتری می‌تواند نمونه‌ کارها، نمایه لینکدین یا یک ویدیوی تبلیغاتی پیوند داده شده را ببیند.

تجزیه و تحلیل و ردیابی

برخی از تولیدکنندگان کد QR، به شما این امکان را می‎دهند که تعداد دفعات اسکن کد QR خود را ردیابی کنید. با ردیابی تعداد اسکن، شما می‌توانید متوجه شوید که چقدر کارت ویزیت شما موفق بوده و آیا مفاهیم تعاملی قرار‌گرفته در آن موثر بوده‌اند یا خیر.

صرفه‌جویی در هزینه چاپ

با ساخت کیو آر کد کارت ویزیت، در صورت ایجاد هرگونه تغییر در جزئیات تماس، نیازی به چاپ مجدد ندارید. با کدهای QR می‌توان به‌روز‌ سانی‌ها را به‌صورت دیجیتالی انجام داده و در هزینه‌های چاپ صرفه‌جویی کرد.

ملاحظات امنیتی

کدهای QR را می‌توان به‌گونه‌ای پیکربندی کرد که دسترسی محدودی را فراهم کند یا نیاز به احراز هویت داشته باشد. با این روش می‌توان امنیت اطلاعات مشترک را افزایش داد.

سازگاری جهانی

کدهای QR استاندارد هستند و به‌طور گسترده‌ای توسط انواع دستگاه‌ها شناخته می‌شوند. به‌همین دلیل همه افراد در هر نقطه جهان می‌توانند با اسکن این کد‌ها به اطلاعات تماس شما دسترسی پیدا کنند.

اگر قصد ساخت کیو آر کد کارت ویزیت را دارید، می‌توانید ساخت qr code کارت ویزیت در کیوآرگرافی را امتحان کنید. این وب سایت، یک تجربه عالی و سطح بالا را برای شما فراهم می‌سازد.