آموزش ساخت انواع کیو آر کد

آموزش ساخت انواع کیو آر کد

کیو آر کد داینامیک

آموزش ساخت انواع کیو آر کد

ساخت انواع کیوآرگرافی داینامیک شامل: کیو آر کد لینک، کیو آر کد کارت ویزیت، کیو آر کد چند منظوره، کیو آر کد فایل، کیو آر کد متن، کیو آر کد صوتی، کیو آر کد ویدئو و کیو آر کد دانلود اپلیکیشن است.

ساخت کیو آر کد لینک داینامیک

 

برای ساخت کیو آرکد لینک، در قسمت “کیوارگرافی لینک” کلیک کرده و آدرس لینک مورد نظر خود را وارد و ثبت کنید.

ساخت کیو آر کد کارت ویزیت داینامیک

کیو آر گرافی کارت ویزیت معمولا برای کارت ویزیت شخصی، شرکتی و سازمانی کاربرد دارد که شما با انتخاب این گزینه و وارد کردن اطلاعات خواسته شده، شامل اطلاعات تماس، لوگو یا عکس پروفایل و سایر اطلاعات متنی، می توانید کارت ویزیت شخصی خود را بسازید و افراد با اسکن کردن آن، می توانند به راحتی به اطلاعاتی که شما به اشتراک گذاشته اید، دست پیدا کنند و حتی با زدن دکمه ذخیره به عنوان مخاطب، اطلاعات مربوطه را در دفترچه تلفن خود ذخیره کند.

ساخت کیو آر کد چندمنظوره

اگر در ساخت کیو آر کد خود مایلید از چندین رسانه استفاده کنید، باید سراغ کیو آر گرافی چند منظوره بروید و فایل های خود را در قسمت های مختص به آن آپلود کنید. کیوآرگرافی چندمنظوره نیز برای کارت ویزیت، کاتالوگ، بسته بندی محصولات، رزومه و … کاربرد دارد. این کیوآرگرافی قابلیت بارگذاری انواع اطلاعات از جمله اطلاعات تماس با قابلیت ذخیره به عنوان مخاطب، لینک، شبکه های اجتماعی، متن، دانلود فایل، تصاویر به صورت اسلایدر، ویدیو و صوت را داراست و یک ابزار چند منظوره و همه کاره است.

ساخت کیو آر کد دانلود فایل

اگر میخواهید فایلی را به اشتراک بگذارید مانند فایل پی دی اف کاتالوگ، رزومه یا راهنمای محصول، کیو آر کد دانلود فایل مناسب ترین گزینه برای شماست، با کلیک روی این قسمت و وارد کردن اطلاعات خواسته شده، قادرید به راحتی کیو آر کد مخصوص خود را درست کنید و با یک اسکن ساده، به فایل دسترسی داشته باشید. ارائه اطلاعات در این نوع به دو صورت، دانلود مستقیم و دانلود از طریق لندینگ پیج، قابل پیاده سازی است، در حالت لندینگ پیج یا همان صفحه فرود علاوه بر وجود دکمه دانلود فایل امکان گذاشتن عنوان و توضیحات متنی نیز فراهم است.

ساخت کیو آر کد متنی داینامیک

برای اشتراک گذاری متن مد نظر، با عنوان و عکس دلخواه، می توانید از کیو آر گرافی متنی داینامیک استفاده نمایید.

ساخت کیو آر کد صوتی (صدا و آهنگ)

برای ساخت کیو آرگرافی صوتی روی این بخش کلیک کرده و اطلاعاتی شامل: زبان مورد نظر، عنوان فایل صوتی، فایل صوتی و … را پر کرده و کیوآرگرافی خود را ساخته و ذخیره کنید.

این قسمت نیز برای اشتراک گذاری فایل صوتی دلخواه، راهنمای محصول، پخش موزیک و صدا، پیام تبریک صوتی روی باکس گل و هدیه و… کاربرد فراوانی دارد.

ساخت کیو آر کد ویدیو

برای ساخت کیو آرگرافی ویدئو، روی این بخش کلیک کرده و اطلاعاتی نظیری مانند: عنوان فایل ویدئو و توضیحات را پر کرده و کیوآرگرافی خود را بسازید.

این قسمت در اشتراک گذاری ویدئو، برای کارت تبریک، ویدئو های آموزشی، راهنمای محصول و … کاربرد دارد.

همچنین کاربرد این بخش را می توان در کتب آموزشی، مجلات، کاتالوگ و… به عنوان مکمل محتوایی و جایگزین جدید CD دانست.

ساخت کیو آر کد دانلود اپلیکیشن

برای اشتراک گذاری و دانلود اپلیکیشنی که می خواهید در دسترس دیگران باشد، می توانید کیو آر کد مختص آن را در این قسمت بسازید و آن را به اشتراک عموم بگذارید. در کیو آرگرافی دانلود اپلیکیشن امکان ارائه لینک های مختلف مانند: دانلود اپ از اپ استور، گوگل پلی، کافه بازار و … فراهم است و همچنین امکان ایجاد دکمه دانلود مستقیم جهت فایل نصبی اپلیکیشن نیز وجود دارد.

طبق تصویر بالا، با پر کردن بخش نام کیوآرگرافی، می توانید راحت تر کیو آر کد خود را در پنل مدیریتی پیدا کنید و این نام در معرض دید مخاطبانتان نخواهد بود.

در قسمت لینک کوتاه، می توانید لینک خود را شخصی سازی نمایید و تعیین کنید این لینک کوتاه با چه دامنه ای ساخته شود. اطلاعات کیو آر کد داینامیک شما در صفحه موبایلی که به آن متصل هستید، نمایش داده خواهد شد. توجه داشته باشید آدرس لینک کوتاه کیو آر کد داینامیک بعد از ساخت و چاپ کیو آر کد داینامیک قابل ویرایش نخواهد بود و فقط اطلاعات و صفحه متصل به لینک کوتاه از طریق پنل قابل ویرایش می باشند، در صورت نیاز به ویرایش لینک کوتاه باید حتما کیو آر کد داینامیک جدیدی بسازید و لینک کوتاه دلخواه خود را در زمان ساخت، تعیین نمایید.

با کلیک روی دکمه “ساخت کیوآرگرافی” می توانید ساخت کیو آر کد داینامیک خود را نهایی کنید.

کیو آر کد استاتیک

ساخت انواع کیوآرگرافی استاتیک شامل : لینک، متن، کارت ویزیت، پیامک، تماس، مختصات، ایمیل و اتصال وای فای است.

ساخت کیو آر کد لینک استاتیک

برای ساخت کیو ارکد استاتیک لینک ، مطابق تصویر بالا، در این قسمت کلیک کنید و لینک مورد نظر خود را وارد نمایید. 

ساخت کیو آر کد متنی استاتیک

برای ساخت کیو آر کد استاتیک متن، طبق تصویر بالا روی آن کلیک کرده و متن دلخواه خود را وارد کنید.

ساخت کیو آر کد کارت ویزیت استاتیک

برای ساخت کیو آر کد استاتیک کارت ویزیت ، مطابق تصویر بالا، روی آن کلیک کنید و اطلاعات خواسته شده مانند : نام و نام خانوادگی، شماره تماس، آدرس و… را وارد کنید.

ساخت کیو آر کد ارسال SMS (پیامک)

برای ساخت کیو آر کد استاتیک پیامک،طبق تصویر بالا روی آن کلیک کرده و شماره دریافت کننده و متن پیامک را وارد کنید، همچنین می توانید شماره دریافت کننده را به تنهایی وارد نمایید.

ساخت کیو آر کد تماس

برای ساخت کیو آر کد استاتیک تماس،مطابق تصویر بالا ، روی آن کلیک کنید و موبایل یا تلفن ثابت را وارد کنید.

ساخت کیو آر کد موقعیت جغرافیایی استاتیک

برای اشتراک گذاری موقعیت محل نمایشگاه و رویداد، دفتر کار و… می توانید از بخش کیوآرگرافی های استاتیک، روی کیوآرگرافی موقعیت جغرافیایی کلیک کرده و اطلاعات خواسته شده را وارد کنید و کیوآرکد خود را ایجاد نمایید.

ساخت کیو آر کد ارسال ایمیل

اگر می خواهید ایمیل خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، کافیست! مطابق تصویر بالا، با زدن روی این قسمت و اطلاعاتی مانند: ایمیل دریافت کننده، عنوان و متن ایمیل را وارد کنید و در انتها کیو آر کد مخصوص خود را ساخته و مخاطبانتان با یک اسکن ساده، به آدرس ایمیل شما دسترسی خواهند داشت.

ساخت کیو آر کد اتصال به شبکه WiFi

برای ساخت کیو آر کد استاتیک اتصال وای فای، طبق تصویر بالا، روی آن کلیک کرده و اطلاعات شبکه وای فای خود را، برای اتصال وارد کنید.

دیگران با دسترسی به این کیو آر کد، می توانند به وای فای متصل شوند.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *